Shanghai Alumetal Decorative Material Co., Ltd.

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Video
  • Görüntüler
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Dünya çapında
İş türü: Üretici
Markalar: alüminyum
No. Çalışanları: 100~200
Yıl kurulan: 2009
İhracat p.c: 60% - 70%
Giriş

Shanghai Alumetal Dekoratif Malzeme Co, Ltd, modern bir metropol olan shanghai'de yatıyor, 10 yıldan fazla alüminyum kompozit panel üretti, şimdi 11 alüminyum kompozit panel üretim hattımız, 2 kendi kaplama üretim hattımız ve 2 alüminyum levha üretim hattımız var. .Ürünlerimiz şunları içerir: Polyester (PE) alüminyum kompozit panel, Florokarbon (PVDF) alüminyum kompozit panel, Yangına dayanıklı alüminyum kompozit panel, Kendi kendini temizleyen nano-alüminyum kompozit paneller, Spectrum alüminyum kompozit panel, Aynalı alüminyum kompozit panel, Fırçalanmış alüminyum kompozit panel , Ahşap tahıl tahtası, Granit tahıl tahtası, Tabela reklamı alüminyum kompozit panel, Kabartmalı alüminyum kompozit panel ve kaplamalı alüminyum bobinler, alüminyum levhalar, yıllık üretim kapasitesi 10 milyon metrekareden fazla.

 

Şimdi, Çin'de ve diğer birçok ülkede satış ağı ve servis organizasyonu kurduk.Bu arada ürünlerimiz düzenli olarak Avrupa, Avustralya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Güney Amerika ve Afrika gibi düzinelerce başka ülkeye ve bölgeye ihracat yapmaktadır.

 

Yurtdışından gelen her müşteri ve arkadaş, şirketimizi ziyaret etmek için sıcak bir şekilde karşılanır.Aynı amaç için bir aradayız: güzel bir şehir ve renkli bir dünya inşa etmek;tüm mutlulukları ve başarıları paylaşalım.

 

 

 

Facebook: https://www.facebook.com/alumetalofficial/

instagram: https://www.instagram.com/alumetalofficial/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/shanghaialumetaldecorativematerialco.ltd/

 

Geçmiş

Yıllar boyunca Alumetal olarak tıbbi satışların modernizasyonunu teşvik etmek ve gerçekleştirmek için çok çalıştık ve çalışanların bağımsız inovasyon yeteneklerini aktif olarak geliştirdik ve geliştirdik.Orijinal iş sahasının, tesislerin ve ekipmanların ve modern bilgisayar yönetiminin çok yönlü yenilenmesi ve yükseltilmesi.Uzun vadeli ortaklıklar kurmayı ve pazar itibarını kazanmayı umuyoruz.

 

Dünya çapında ticaret ve müşteri ölçeğini artırıyoruz.İyi itibarımızla müşterilerimizin güvenini kazandık.Ülkemizin modernleşmesine yardımcı olur ve dünyanın geri kalanıyla ekonomik ve teknik alışverişi teşvik eder.Ayrıca diğer ülkelerle dostluğu geliştirmek ve olumlu bir etki yaratmak için sabırsızlanıyoruz.

 

Sizinle birlikte el ele, şanlı bir gelecek yaratmanızı içtenlikle umuyoruz.

Hizmet

Ana ürünlerimiz Alüminyum Kompozit Panel, Alüminyum Petek Panel, Alüminyum Levha, Alüminyum Rulo vb. Benzerlerimiz arasında çok rekabetçi fiyatlara sahibiz ve malları size ulaştırmak için en hızlı ve en güvenli nakliye yolunu garanti ediyoruz.

Ekibimiz

20 yılı aşkın bir süredir bu alanda profesyonel teknisyen ekibimiz var, dünyanın her yerinden müşterilere hoş geldiniz web sitemizi ziyaret edin ve herhangi bir ihtiyacınız varsa bizi bilgilendirin, size iyi hizmetler vermeyi dört gözle bekliyoruz!

 

Çin Shanghai Alumetal Decorative Material Co., Ltd. şirket Profili 0

Çin Shanghai Alumetal Decorative Material Co., Ltd. şirket Profili 1

Çin Shanghai Alumetal Decorative Material Co., Ltd. şirket Profili 2

Çin Shanghai Alumetal Decorative Material Co., Ltd. şirket Profili 3

Çin Shanghai Alumetal Decorative Material Co., Ltd. şirket Profili 4